GENEL BİLGİLER

 

KONGRE MERKEZİ
Nişantaşı Üniversitesi, Maslak 1453 NeoTech Campus
Adres: Maslak Mahallesi, Taşyoncası Sokak, No: 1V ve No:1Y Sarıyer, İstanbul, Türkiye

 

TARİH
 23 – 25 Ekim 2020

 

KONGRENİN DİLİ
Kongrenin resmi dili İngilizce’dir. Kongre ana salonunda simultane çeviri yapılacaktır.

 

SUNUMLAR

Özetler “online” bildiri özeti sistemiyle web sitesi üzerinden toplanacaktır.

 

DAVET MEKTUBU

Kayıt işlemini yaptırmış tüm katılımcılara talep ederlerse davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup sadece katılımcının kurumundan izin almasına yardımcı olmak amacını taşımaktadır.

 

YAKA KARTI

Tüm katılımcıların kongre merkezine girişte, bilimsel oturumlar ve sosyal aktiviteler esnasında yaka kartlarını takmalarını, güvenlik açısından önemle rica ederiz.

 

KATILIM SERTİFİKASI

Kongre katılım sertifikası 25 Ekim 2020 tarihinde Kongre Kayıt masasından dağıtılacaktır.

 

KAYIT VE DANIŞMA

Kayıt masası kongre süresince saat 08:00 - 20:00 arasında açık olacaktır. Kayıt yaptırmamış katılımcılar kongre merkezinde bulunan kayıt masasından kayıt yaptırabileceklerdir.

 

İKLİM

Ekim ayında İstanbul’da ortalama hava sıcaklığı gündüz 16 – 19 C’dir.

 

DÜZENLEME

Kongre Düzenleme Kurulu ConPlus Kongre ve Organizasyon’u Kongre Resmi Organizasyon Firması olarak belirlemiştir. Kongre dahilinde herhangi bir talebinizde ConPlus Kongre & Organizasyon’a başvurmanızı rica ederiz.

 

İPTALLER

İptal şartlarına uygun olacak şekilde, tüm kayıt iptalleri ConPlus Kongre ve Organizasyon bildirilerek yapılmalıdır. Tüm iadeler kongre bitiminden sonra yapılacaktır. Kayıt iptaller için son başvuru tarihi 15 Eylül  2020’dir. Sponsorluk iptalleri için son başvuru tarihi 30 Ağustos 2019’ dur. Bu tarihlerden sonra talep edilen iptaller dikkate alınmayacaktır.


Silüet