KAYIT

 

 

 


 

Kongre Katılım Ücreti, kongre bilimsel oturumlara katılım (sadece fiilen katılım), kongre  e-katılım sertifikası, kahve molaları, kongre elektronik kitabı, hizmetlerini kapsamaktadır. KDV (18%) dahildir. 
 

*Öğrenci Kayıt
Öğrenci belgenizi kayıt formu ile birlikte
[email protected] adresine mail olarak iletmeniz gerekmektedir.


Online Kongre Katılım Ücreti, kongre bilimsel oturumlara katılım (sadece online olarak), kongre  e-katılım sertifikası, kongre elektronik kitabı, hizmetlerini kapsamaktadır. KDV (18%) dahildir. 
 

Önemli not:  Kongremizin 20 - 23 Ekim 2022 tarihlerinde Nişantaşı Üniversitesi, Maslak 1453 NeoTech Kampüsü'nde fiili olarak gerçekleşecektir. Fakat kongrenin online yayınlanması (online kongre olması) için katılımın alt limite ulaşması gereklidir. 1 Ağustos 2022 tarihine kadar alt limite ulaşmamış olması durumunda kongre sadece fiilen gerçekleştirilecektir. Online kongre kaydını tamamlamış katılımcılara talepleri doğrultusunda kayıt ücreti iade edilecek veya fiili katılım olarak kayıt değiştirmek isteyen kişilere fiyat farkı iade edilecektir.

 

Workshop Katılım Ücreti, fiili workshop katılım, e-katılım sertifikası hizmetlerini kapsamaktadır. KDV (18%) dahildir. 

 

Erken Kayıt Son tarihi: 1 Ağustos 2022

Kongreye kayıt yaptırmadan bildiri gönderen katılımcıların bildirileri kabul edilmeyecektir.

Günlük kayıt talepleri kabul edilmemektedir.

 

Kayıt İptali

İptal şartlarına uygun olacak şekilde, tüm kayıt iptalleri ConPlus Kongre ve Organizasyon bildirilerek yapılmalıdır [email protected] Tüm iadeler kongre bitiminden sonra yapılacaktır. Kayıt iptalleri en geç 20 Eylül 2022 tarihine kadar kabul edilecektir.

 

Düzenleme

Kongre Düzenleme Kurulu ConPlus Kongre ve Organizasyon’u Kongre Resmi Organizasyon Firması olarak belirlemiştir. Kongre dahilinde herhangi bir talebinizde ConPlus Kongre & Organizasyon’a başvurmanızı rica ederiz [email protected]

  

 

 

 


Silüet